Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Masarykovo náměstí v Bystřici hostilo Memoriál Františka Proseckého

/
/
/
822 ZobrazeníDunění motorů a přehlídka nejrůznějších historických vozidel, zkrátka veteráni kam se člověk podívá, tak by se dala popsat první srpnová sobota na Masarykově náměstí v Bystřici nad Pernštejnem. Uskutečnila se tu tradiční akce Memoriál Františka Proseckého seniora.

Letos se tento sraz veteránů konal už po šestnácté a opět to byl zážitek, nejen pro sběratele, ale také pro všechny návštěvníky. Tradičně vyšlo Františkovi Proseckému i počasí, a tak se bystřické náměstí zaplnilo do posledního volného místa. A co všechno tu bylo k vidění, samozřejmě nemohla chybět Tatra. Velký překvapením bylo, že se tu sešlo skoro čtyřicet předválečných tater, takové množství se totiž mnohdy nesejde ani na srazu Tater. Automobily doplnilo také několik desítek motocyklů značky Jawa. Celkem se tu tak sešlo několik stovek unikátních a plně pojízdných strojů.

  • Facebook
  • Twitter