Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Magdaléna Hrudová v třebíčské Pasáži

/
/
/
1487 ZobrazeníKlavírní recitál Magdalény Hrudové se uskuteční v úterý 11. února od 18.00 ve Foyer divadla Pasáž v Třebíči. Pořádá ho Kruh přátel hudby v Třebíči a v programu zazní skladby od Ludwiga van Beethovena, Leoše Janáčka, Ference Liszta a Clauda Debussyho.

Magdaléna Hrudová patří k prvotřídním mladým interpretům, kteří na základě mimořádných úspěchů dosáhli na stipendium Českého hudebního fondu a uvedení na Listinu nejúspěšnějších mladých umělců v České republice. Přes svůj věk je pozoruhodnou osobností české klavírní scény. Studentka Janáčkovy konzervatoře v Ostravě si v nedávné době zahrála v ukrajinském Doněcku, kde sklidila nadšený ohlas. Mezi její úspěchy patří četná ocenění z prestižních soutěží.
V rámci spolupráce se ZUŠ Třebíč vystoupí před Magdalénou Hrudovou Jana Mušková, která je studentkou Katolického gymnázia v Třebíči. Hru na klavír studuje v ZUŠ Třebíč již dvanáctým rokem. Pravidelně a s úspěchem se účastní přehlídek a soutěží. Vedle sólové klavírní hry se věnuje i hře čtyřruční a hře na dva klavíry.

Vstupenky na koncert jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter