Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Listování.cz nabídne na Vysočině knihu Jerzy Kosinského

/
/
/
1006 ZobrazeníSe slavnou knihou Byl jsem při tom od Jerzy Kosinského (Václav Marhoul teď filmuje jeho Nabarvené ptáče) přijde projekt Listování.cz v květnu na Vysočinu. Zastaví se v Havlíčkově Brodě a Náměšti nad Oslavou. 

„Světoznámý příběh duševně a citově retardovaného Davida Záhrabníka, který až do zralého věku nepoznal skutečný svět jinak než z televize a který je po smrti svého dobrodince do něj vržen rovnýma nohama. Šťastnou náhodou se však dostane ihned do nejvyšších kruhů, kde každou jeho prostoduchou myšlenku díky obyčejnému nepochopení interpretují jako geniální ekonomický či politický vhled. A protože ve velkém světě médií, politiky a byznysu není nikdo připraven na člověka, který neprosazuje ničí zájmy (ani ty svoje), stává se z něj nečekaně hvězda, okolo které všichni krouží a každý si do ní promítá své vlastní přání a touhy. Příběh, který nezestárne v žádné době.
Můžete se těšit na strhující příběh, který je navíc i velmi vtipný. Můžete se těšit i na úžasné výkony všech tří protagonistů (Tomáš Drápela, Pavel Oubram, Věra Hollá),“ zve Lukáš Hejlík, autor projektu.

V Havlíčkově Brodě se představení uskuteční ve čtvrtek 3. května od 17.30 v Krajské knihovně Vysočiny. V Náměšti nad Oslavou se představení uskuteční v úterý
15. května od 18.00 v kavárně Pohodička.

  • Facebook
  • Twitter