Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Letní výstava v Bráně Matky Boží v Jihlavě přivede děti do světa her

/
/
/
836 ZobrazeníSkládačky, hlavolamy, kvízy, hry a spoustu dalších dovednostních úkolů. Originální exponáty z truhlářské dílny Vlastivědného muzea v Šumperku budou vystaveny v Bráně Matky Boží přes léto od 1. června do 16. září. Zkusit své dovednosti budou moci jak malí, tak i velcí návštěvníci.

„Originální exponáty návštěvníky nejen pobaví, ale také je donutí přemýšlet. Složit orloj, sestavit lomený oblouk nebo vytvořit nádobu ze střepů, to chce určitě nejen šikovné ruce, ale i chytrou hlavičku,“ sdělila Marcela Medová z turistického informačního centra města.

Otevírací doba během výstavy bude od pondělí do pátku od 8.30 od 12.00 a od 13.30 do 17.00. O víkendu si můžete na Bránu Matky Boží přijít pohrát od 10.00 do 13.00 a od 14.00 do 18.00.

Základní vstupné bude 50 korun, a snížené vstupné pro školáky, studenty, seniory a držitele průkazky ZTP a ZTP/P bude 40 korun. Děti předškolního věku to budou mít za 30 korun a rodinné vstupné vyjde na 120 korun.

  • Facebook
  • Twitter