Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Lenka Slabá s kapelou v Třebíči

/
/
/
1698 ZobrazeníDruhým koncertem letošního Hudebního salónu je vystoupení české folkové zpěvačky Lenky Slabé se skupinou ve středu 20. února v Národním domě. Lenka Slabá je především známá z působení ve skupinách Nezmaři, Spiritual Kvintet, Žalman a spol.

Téměř po dvaceti letech strávených v kanadském Edmontu se natrvalo vrátila do Čech. Mnozí si jistě vzpomenou na Lenčina koncertní turné v letech 2001 a 2003, kdy přijela do Česka se dvěma kanadskými kolegyněmi – Susan Crowe a Katherine Wheatley – a uspořádaly zde desítky vřele přijímaných vystoupení v rámci letních festivalů. Na hudební scénu se vrací se svým novým hudebním projektem Mé návraty jsou napsané v notách.
V současnosti Lenka vystupuje s víceméně rodinnou kapelou, kde vedle Ády Vostry (kytara, zpěv) hraje i jeho syn David Vostry (kytara elektrická i akustická, piano, bicí, zpěv, baskytara..) a Honza Mikulecký (baskytara, kytara, kontrabas, zpěv) . Občas s nimi hostuje i dcera Adina, studentka konzervatoře.
Začátek koncertu je v 19.00.

Vstupenky jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 nebo přes e-vstupenku na www.mkstrebic.cz.

  • Facebook
  • Twitter