Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kvůli opravě zastávek bude v Jihlavě zavřený vstup do obchodního centra

/
/
/
599 ZobrazeníOd pondělí 26. září bude po dobu jednoho týdne až do neděle 2. října uzavřený vstup do obchodní pasáže a do drogerie u zastávky MHD Chlumova v Jihlavě. Důvodem uzavření je pokládka dlažby.

V souvislosti s plánovanou pokládkou zámkové dlažby v prostoru zastávky MHD Chlumova ve směru do centra a navazujících chodníků dojde od 26. září do 2. října k uzavření vstupu do obchodní pasáže a do prodejny společnosti Rossmann. Vstup bude zajištěn z opačné strany budovy od krytého parkoviště.

Zastávky Chlumova jsou po těch na Masarykově náměstí nejfrekventovanějšími v Jihlavě. Vedou tam čtyři trolejbusové a čtyři autobusové linky, ve špičce na nich zastaví přes 20 spojů za hodinu v každém směru. Denně ji využije k nástupu a výstupu téměř 3000 cestujících. Stavba potrvá do konce tohoto roku a vyjde na 8,1 milionu korun. Projekt je podpořen dotací z Integrovaného regionálního operačního programu.

Terminál získá kromě osvětleného bezbariérového přechodu pro chodce také ostrůvek, širší chodníky nebo nové zastávkové přístřešky.

  • Facebook
  • Twitter