Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kvalitní vybavení na fotbal je základ

/
/
/
553 ZobrazeníPokud chcete dělat jakýkoliv sport, je důležité mít kvalitní vybavení. V případě fotbalu jsou to především kvalitní kopačky!

Fotbal je sport, ke kterému potřebujete minimum vybavení, o to více byste ale měli být při jeho výběru důslední. Základem jsou určitě kvalitní boty – kopačky. Při jejich výběru si vždy dejte pozor na správnou podešev. V tomto ohledu je bezkonkurenční Nike, který s modely ze série Mercurial s univerzálními podešví FG / MG nabízí univerzální kopačky, pro umělou i přírodní trávu. Nemusíte tedy kupovat dva páry bot, i když pravidelně trénujete. Přestože je řada vyrobena ze syntetických materiálů, je známá svým komfortem. Materiál Flyknit je dokonale osazen, ale chodidlo se unavuje a dýchá.

Pozadu nezůstává ani Adidas. V kopačkách této značky hráli například David Beckham, Raul, Alessandro del Piero nebo Zinedine Zidane. Legendární model Predator přitom vznikl náhodou – bývalý fotbalista trochu experimentoval a pokusil se na vnější část svršku boty nalepil materiál z tenisové rakety. Ten měl zajistit lepší kontrolu kopačky ve vlhkém počasí a v dešti. Experiment se povedl a nápad exfotbalisty se zalíbil právě Adidasu. Náhodou tak vznikla první fotbalová bota s gumovými vložkami. Jedinečné kopačky zároveň vyčnínívají mezi konkurencí neuvěřitelnou kontrolou, skvělým střihem a dokonalým pocitem ze hry s míčem.

Jeden z nejrozšířenějších sportů na celé planetě ale není jen o kopačkách. V případě, že se rozhodnete postavit do brány, jsou nezbytné kvalitní brankářské rukavice. Základní potřeba každého brankáře musí mít hlavně vysokou přilnavost a gólmanovi poskytovat pohodlí. Při výběru je důležité znát velikost (rukavice se vyrábějí ve velikostech od 3 do 12). Je jasné, že se také záleží na frekvenci použití. Rekreační modely mají tenkou pěnu a jsou vyrobeny ze základních materiálů. Jsou zaměřeny na lidi, kteří netrénují a nehrají pravidelně. Cvičební rukavice jsou trochu silnější a díky lepším materiálům jsou ideální pro začátečníky. Rukavice pro profesionální hráče se vyznačují silnou pěnou, která má většinou tloušťku 4 milimetry. Pro profesionály také výrobci používají ty nejnovější technologie.

  • Facebook
  • Twitter