Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kvalifikace o postup na evropský šampionát ve stolním tenisu startuje na Ostrově

/
/
/
562 ZobrazeníExtraligový stolní v Havlíčkově Brodě tento týden vystřídá reprezentační akce. Ve středu 19. října se v Kulturním domě Ostrov uskuteční úvodní utkání kvalifikační skupiny A5 o postup na mistrovství Evropy ve stolním tenisu 2023, ve kterém se čeští stolní tenisté střetnou s Itálií.

Trenér Josef Plachý bude mít k dispozici aktuálně nejlepší české hráče, včetně Pavla Širučka, jenž od této sezóny opět obléká dres mistrovského celku HB Ostrov Havlíčkův Brod. Kromě Pavla Širučka jsou v nominaci na středeční zápas s Itálií Lubomír Jančařík, Tomáš Polanský a Jiří Martinko.

Reprezentační akce ve stolním tenisu se do Havlíčkova Brodu vrací po čtyřech letech. V roce 2018 zde česká reprezentace mužů sehrála dvě kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy družstev 2019. Obě vyhrála, když Kypr i Bulharsko porazila shodně 3:0.

Utkání Česká republika – Itálie se v Kulturním domě Ostrov hraje ve středu 19. října od 18.00. Vstupné je 100 korun.

  • Facebook
  • Twitter