Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Krmivo s hmyzím proteinem ocení psi, kočky i jejich páníčci

/
/
/
561 ZobrazeníChcete svému čtyřnohému miláčku dopřát kvalitní stravu, odpomoci mu od zdravotních problémů a přitom chránit životní prostředí? Pak vyzkoušejte krmivo s hmyzím proteinem z larev Hermetia illucens – mouchy černého vojáka. Má hned několik výhod – je dobře stravitelné, podporuje snadné zažívání a vaši psi a kočky si na nich vyloženě smlsnou.

Krmivo s hmyzím proteinem z larev mouchy černého vojáka se výborně hodí pro psy a kočky, které mají problémy s močovým měchýřem, se střevy nebo ledvinami, nebo u kterých se vyvinula alergie na krmivo. Nejenže vašemu zvířecímu příteli zajistíte kvalitní potravu, ale zároveň podpoříte ochranu životního prostředí. Hmyzí protein je udržitelný zdroj bílkovin, který ve srovnání s masem spotřebuje mnohem méně zdrojů. „Larvy potřebují málo místa, krmí se zbytky zeleniny, neprodukují žádné skleníkové plyny a navíc spotřebují daleko méně vody než hovězí dobytek,“ vysvětluje Marcel Hoffmann ze ZOOexperte.

Hmyz jako kvalitní zdroj bílkovin
Hmyzí protein zvířata velmi dobře tráví. Psům a kočkám dodává všechny potřebné živiny včetně esenciálních aminokyselin. Je plnohodnotný zdroj bílkovin, se kterým výživa uzpůsobená podle potřeb nepředstavuje ani bez masa žádný problém.

Vhodná volba pro zvířata s citlivým zažíváním
Alergie na krmivo jsou u psů a koček hodně rozšířené a často vedou k potížím se zažíváním, s kvalitou kůže a srsti. Důvodem přitom zpravidla bývají živočišné proteiny v krmivu. Hmyzí protein tedy představuje ideální alternativu a vhodnou volbu k předcházení všech těchto potíží. Neobsahuje totiž žádný alergenní potenciál. „Jak ukazují zkušenosti mnohých zákazníků, i psi s velmi silnou alergií na krmivo snášejí naše druhy výrobků na bázi hmyzu bez problémů,“ uvádí Marcel Hoffmann.

  • Facebook
  • Twitter