Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kriminalisté na Pelhřimovsku pátrají po pohřešované dívce

/
/
/
722 ZobrazeníTřináctiletá dívka odešla ve středu 12. září kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště v Humpolci do školy, kam nedorazila. Policisté po ní vyhlásili pátrání a žádají o pomoc při jejím nalezení. 

„Dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, má hubenou postavu, modré oči a dlouhé hnědé vlasy. Naposledy na sobě měla oblečenou mikinu černé barvy s nápisem Iron Man, kalhoty černé barvy a botasky černo fialové barvy. Při sobě dívka měla školní batoh černo fialové barvy,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková. Policistům se do současné doby pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo a nadále po ní pátrají.

Pohřešovaná dívka, archiv Policie ČR

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka v současné době mohla nacházet, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.
Je možné, že by dívka mohla cestovat autostopem, obracíme se proto také na řidiče vozidel a jejich spolucestující s žádostí o podání informace na tísňovou linku v případě, že by pohřešovanou dívku viděli stopovat nebo ji zastavili, popřípadě přepravili na jiné místo,“ dodala tisková mluvčí Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter