Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Koťata z Rozsochatce tančí country

/
/
/
1132 ZobrazeníDáša Opršalová, manažerka country taneční skupiny K+K, přišla s nápadem zkusit zapojit do country tanců děti ze základní školy v Rozsochatci. První vystoupení předvedli maminkám a místním ženám na akci obecního úřadu Setkání se ženami v březnu v sále obecního domu. V květnu vystupovali v Havlíčkově Brodě na náměstí. Děti tancování nadchlo a tak vystoupily i na taneční soutěži v Pelhřimově.


V červnu pro své tanečníky připravila Dáša Opršalová v Bazaru U Dáši v Rozsochatci dvě country neděle s tanečním mistrem Mírou Procházkou, který se během kurzu dětem plně věnoval a jejich tance ještě zdokonalil. Výsledek pak předvedli rodičům odpoledne v pátek 22. června v Bazaru U Dáši, na akci pozvali také své učitelky ze základní školy, známé a přátele.

Koťata z Rozsochatce tančí country, foto: Lenka Hyršová

Dáša Opršalová je manažerkou taneční skupiny K+K , což je zkratka Kocouři a Kočindy, a proto své malé svěřence pojmenovala Koťata. Hostům nejprve pustila na plátně videoprojekci vystoupení Koťat v Havlíčkově Brodě a v Pelhřimově, následovalo živé vystoupení Koťat. Na závěr dostaly sladkou odměnu zmrzlinové poháry a pro všechny přítomné bylo připraveno občerstvení, které pomohly připravit děti.

V srpnu by měly začít pravidelné schůzky mladých tanečníků, aby své dovednosti zdokonalovali a učili se nové tance.

 

 

 

 

  • Facebook
  • Twitter