Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kolik řezníků je potřeba na vyprodání jednoho kina? V havlíčkobrodském klubu Oko stačil jeden!

/
/
/
1913 ZobrazeníKomedie tak černá, že jí normální kina nechtějí hrát, ale přesto tento film dokáže vyprodat. Nejinak tomu bylo i v Havlíčkově Brodě. Filmové OKO bylo zaplněné téměř do posledního místa, tuhle jedinečnou možnost vidět jeden z nejšílenějších filmů si nenechalo ujít přesně 110 diváků.

„Já jsem nadšený, říkal jsem si, že pokud bude sto diváků, bude to hodně velký úspěch a ono jich přišlo ještě o deset víc,“ s radostí oznamuje počet hlavní pořadatel Jirka Svoboda.
Ne vše se ale obešlo bez komplikací. „Mám pro vás dvě špatné zprávy,“ začíná promítání Marty Pohl. „Film jsme zapomněli dovézt, ale nebojte, máme ho na online streamu, jen tam celou dobu uvidíte naše logo, tak dělejte, jako že tam není,“ dodává Řezník vzápětí na vysvětlenou. Ani tato drobná komplikace nikomu nevadila a celý sál se bavil už od první minuty.
Film Párty Hárd pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? A jak to vlastně celé dopadne, na to se musíte přijít podívat do kina. Konec vás ale rozhodně překvapí!
Na závěr celého večera byla připravená diskuze, kde se diváci dozvěděli něco o plánovaném pokračování, kam Řezník chodil do školy a jak vlastně celý film vznikal. Nechyběla ani veselá historka z natáčení a společné focení s autogramiádou.

  • Facebook
  • Twitter