Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kolektor Tesla Jihlava se hýbe pro charitu

/
/
/
778 ZobrazeníZaměstnanci firmy Kolektor Tesla Jihlava, s. r. o., se zapojili do celofiremní sportovní výzvy a pomáhají pohybem. Ve třech disciplínách kolo, běh a chůze jim mobilní aplikace zaznamenává zdolané kilometry, kdy každý z nich je pak firmou dotován 1 Kč. Celkovou částkou přispějí na nákup auta pro sestřičky z ošetřovatelských služeb Oblastní charity Jihlava.

Jak vznikla výzva, která trvá až do 21. června, vysvětluje personalistka společnosti, Renata Kundelová: „Já sama využívám sportovní aplikaci v mobilu již dlouho. Nejdříve jsme si dělaly takové malé „soukromé výzvy“ mezi kolegyněmi v kanceláři. Jelikož nás naše klání velmi motivovalo k pravidelnému pohybu, tak mě napadlo zkusit výzvu rozšířit pro celou firmu. Věděla jsem, že náš pan ředitel celkově sportovní aktivity podporuje, takže po jeho seznámení s návrhem pravidel celé soutěže, bylo rozhodnuto. V loňském roce proběhla první výzva, která se u zaměstnanců setkala s velkým ohlasem, proto se nabízelo uspořádat ji s drobnými úpravami i v roce letošním.“
Velké poděkování posílá zaměstnancům firmy Alena Hawerlandová, vedoucí služby Oblastní charity Jihlava. „Auto je náš každodenní společník, díky němu se dostaneme k našim uživatelům nejen v Jihlavě, ale také v blízkém okolí. Moc děkujeme všem, kteří se do akce zapojili, každý Váš kilometr bude smysluplně využit.“
Letos je to druhý ročník, kdy mají zaměstnanci možnost pohybem získat ocenění. Velký zájem lidí vedení přesvědčil k opakování a rozšíření o charitativní rozměr. Výzva bude zakončena slavnostním vyhlášením vítězů v jednotlivých kategoriích a předáním symbolického šeku zástupcům Oblastní charity Jihlava. Na vítěze čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny v podobě pobytů a poukazů na sportovní vybavení.

  • Facebook
  • Twitter