Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kolečka v Lipkách v neděli 13. září

/
/
/
1311 ZobrazeníV neděli 13. září se od 14.00 uskuteční v Telči jubilejní desátý ročník Koleček v Lipkách, sportovně-zábavného odpoledne s pestrým programem pro děti, mládež, dospělé; celé rodiny, ale i jednotlivce.

Zájemci mohou přijet na čemkoli, co roztočí vlastní silou – na kolech, inline bruslích, pennyboardech, skateboardech, koloběžkách, odstrkovadlech, tříkolkách, skateboardech nebo s kočárky… Sraz je u stojanu s vodou na začátku památné aleje Lipky.
Účastníci se mohou se těšit na obměňované soutěže zručnosti, slalom, stanoviště s různými dovednostmi, testy pozornosti, kvízy a další. Své stanoviště zde budou mít i hasiči a Lesní klub Na Větvi. Nebudou chybět oblíbené závody dle jednotlivých druhů kolečkových prostředků a věkových kategorií se zlatými čokomedailemi pro vítěze. A poté přijde tradiční losování o zajímavé ceny, do kterého budou jako vždy zařazeni všichni aktivní účastníci bez rozdílu věku. Vloni měl na akci premiéru i skákací hrad a měl u dětí pochopitelně velký úspěch, proto ho chceme zajistit i letos.

Start závodu

Akce proběhne za podpory města Telče, Waldviertler Sparkasse Bank AG, Zdeněk Čapek – servis-kola-lyže, Muzeum techniky Telč, projekt www.ukazrespekt.cz a ve spolupráci Spolku Javořice s Lesním klubem Na Větvi a JSDHO Telč. Vybavení půjčuje DDM Telč, NPÚ Telč a Silstap.

  • Facebook
  • Twitter