Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kino Art Cafe v Podkroví chotěbořské knihovny

/
/
/
194 ZobrazeníDalší filmový podvečer v kinokavárně v Podkroví chotěbořské knihovny nabídne v pondělí 17. dubna v 19.00 film Gauguin, který vypráví příběh francouzského malíře Paula Gauguina a jeho aféry s mladší Tahiťankou, která se stala jeho múzou.

Nekompromisní vizionář Paul Gauguin opouští Paříž, rodinu i přátele a v roce 1891 se usazuje na exotickém ostrově Tahiti, aby zde načerpal inspiraci pro své obrazy v divoké a neposkvrněné přírodě. Zdánlivý ráj se ale mění v místo samoty a chudoby, na němž Paul zápolí s podlomeným zdravím, odmítnutím i pochybami. Poznává zde ale také domorodou krásku Tehuru, která se stává jeho ženou i múzou. Film Edouarda Deluca je výpravnou, přitom ale meditativní sondou do duše vášnivého a problematického génia. Dominuje jí naprosto strhující, intenzivní výkon Vincenta Cassela.


Vstupné je 110 Kč v předprodeji v chotěbořském infocentru. Večer si můžete zpříjemnit kávou, čajem a výborným vínem z Vinotéky Pavel Čuda. Kavárna otevírá v 18.00.

  • Facebook
  • Twitter