Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Každá magnetka přispěje k podpoře Domácí paliativní péče Nemocnice Pelhřimov

/
/
/
172 ZobrazeníMarie Chládková má nejen unikátní sbírku magnetek, ale také velké srdce. Rozhodla se poděkovat Domácí paliativní péči Nemocnice Pelhřimov za jejich nepřetržitou podporu a péči v náročných chvílích. V termínu od 15. ledna do 21. ledna 2024 proto pořádá v Obecním domě v Salačově Lhotě na Pacovsku výstavu své ojedinělé sbírky magnetek s názvem Magnetkový svět. Výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován domácí paliativní péči.

Cesta paní Marie ke sbírání magnetek začala před 30 lety, kdy několik magnetek zdobilo její lednici jako dárky k nákupu. Postupně se však tato nenápadná kolekce rozrostla do rozmanité sbírky, která nyní obsahuje nejen magnetky měst a hradů, ale i originální kousky od rodiny, přátel a známých.
S postupem času paní Marie objevila kouzlo sběratelských burz a začala prozkoumávat nové možnosti získávání magnetek. Její sbírka se stala nejen součástí jejího každodenního života, ale i způsobem propojení s různými lidmi a místy po celém světě.

  • Facebook
  • Twitter