Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapely IRAS a Kejvavý koně v Lípě

/
/
/
1352 ZobrazeníV sobotu 22. září se v Lípě u Havlíčkova Brodu rozjede rockový festival s názvem Lipské rockování, hlavním tahákem programu jsou opět kapely IRAS a QKK.

Po roce se opět mohou rockoví fanoušci vydat do Lípy na malý rockový festival, těšit se mohou na hlavní kapely, což je IRAS z Hradce Králové a Kejvavý koně (QKK) z Havlíčkova Brodu. O zahájení se postarají kapely z Vysočiny, a to Malahnikow z Třebíče a FUGA ze Žďáru nad Sázavou.

Začíná se od 17.00 v lipské sokolovně. Na sále se bude tancovat a zpívat, prostor pro posezení připravili pořadatelé venku pod stany. Pro návštěvníky bude připraveno nejen dobrá muzika ale dobré jídlo a pití – grilovaná kýta, klobásy, buřtguláš…..

Předprodej vstupenek – Havlíčkův Brod – Studio Design Gris, Jihlavská 3204 (u Slunce) nebo v Lípě – M. Vencovská (608 640 399, vencovskam@seznam,cz)

Cena vstupného do 17.00 je za cenu předprodeje.

  • Facebook
  • Twitter