Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Schovanky zahrála v Rozsochatci

/
/
/
335 ZobrazeníKoncem loňského roku se objevila v programu Country Club v Rozsochatci pozvánka na koncert legendární country kapely Schovanky. Lístky na koncert byly velmi rychle vyprodány a v sobotu 27. května v podvečer se začali scházet hosté do Country Clubu. Majitelé tradičně všechny osobně vítali přípitkem a všechny ženy obdržely růžičku.

Kapela Schovanky nezklamala očekávání přítomných a připravila téměř tříhodinové vystoupení plné energie a dobré nálady. Mnozí si s nimi společně notovali známé písničky a rovněž zaplnili parket.
V přestávkách několikrát zatančil country soubor K&K jehož manažerka je majitelka Country Clubu Dagmar Opršalová, která tvoří se svým partnerem Petrem Kocourkem jednu z tanečních dvojic.
Vystoupení Schovanek bylo odměněno bouřlivým potleskem, každá od pořadatelů obdržela růži a následovalo ještě společné focení. Přislíbily, že se určitě ještě někdy do Rozsochatce vrátí.
Ani po koncertě ještě zábava nekončila a pokračovala vystoupením kapely Druhá míza, která v Rozsochatci koncertuje pravidelně. Tančilo se a zpívalo do pozdních večerních hodin. Organizátoři nezapomněli ani na bohaté občerstvení po celý večer a losovala se i tombola.


Příště se mohou zájemci těšit například na oblíbenou akci pro děti, kdy budou putovat po trase se stanovišti pohádkových bytostí Do školy s rytířem, která se bude konat 2. září ve spolupráci se Svazem žen v Rozsochatci, 9. září na koncert Tomáše Linky a Přímé linky a kapely Fernet, 30. září do clubu zavítá vítěz soutěže z Country rádia Alfa Srnec a kapela Kocábka, 21. října zde zahrají Paběrky a Filous a spol., 18. listopadu bude předvánoční koncert Yolo kvartet a Starší časy. A v přípravách je už program na příští rok 27. dubna 2024 Pacifik a Terasa z Přibyslavi a 25. května Taxmeni.

  • Facebook
  • Twitter