Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kapela Crazy dogs rozpohybuje Humpolec

/
/
/
682 ZobrazeníKoncert Crazy dogs se uskuteční ve středu 5. srpna od 20.00 na zahradě muzea na Dolním náměstí v Humpolci, akci pořádá Městské kulturní středisko v Humpolci v rámci festivalu Humpolecké kulturní léto.

„Kdo z nás by se nechtěl alespoň na chvíli vrátit do svého mládí, či mládí našich rodičů, zažít zas ten opojný pocit. Jen zavřete oči a představte si že řídíte Cadillac, po vašem boku máte krásnou dívku, z jejichž rtů se line bezstarostný smích, vítr se vám honí ve vlasech, a z rádia duní Rock ‘n‘ Roll! Zapomeňte na obyčejné starosti všedních dnů a nechte se strhnout tepajícím rytmem padesátých let minulého století, prožijte s námi tu pravou radost ze života.
Teď máte jedinečnou možnost se skupinou Crazy Dogs prožít opět to opojení z mladé, moderní a strhující hudby padesátých let, přednesené tak, jak se v těchto letech hrála, v původním nástrojovém obsazení a aranžích, zahrané špičkovými profesionálními hudebníky s mnohaletou praxí,“ zve Marcela Kubíčková z Městského kulturního střediska v Humpolci.

Návštěvníci mohou zažít mrazení v zádech, jako když na jeviště přijde král rokenrolu Elvis Presley, mohou se nechat strhnout rytmem jeho největších hitů a zasněte se při jeho nezapomenutelných baladách.

Vstupné je 80 Kč v předprodeji v infocentru Humpolec, 100 Kč na místě.

  • Facebook
  • Twitter