Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kamion zatarasil ráno cestu ze Ždírce na Chrudim

/
/
/
977 ZobrazeníPřed osmou hodinou ranní se stala ve čtvrtek 29. října v Údavech na severu Havlíčkobrodska dopravní nehoda kamionu s návěsem. Silnice mezi Ždírcem nad Doubravou a Chrudimí se na tři hodiny zablokovala.

„Pětačtyřicetiletý řidič nákladního vozu, cizí státní příslušník se kvůli koloně před ním, která stála za jinou dopravní nehodou nákladního auta na stejné silnici na Pardubicku, snažil s tahačem otočit. Najel na místní komunikaci směřující k Dlouhému, chtěl se otočit a jet zpět na Ždírec nad Doubravou.
Při manévru najel na mostek, který se pod návěsem utrhl a nákladní auto zapadlo v příkopu a zatarasilo celou silnici, která zůstala po nehodě zcela neprůjezdná a policisté odkláněli provoz ze Ždírce nad Doubravou přes Hlinsko,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že se při nehodě nikdo nezranil.
Policisté u řidiče dechovou zkouškou alkohol vyloučili. „Krátce po jedenácté hodině se podařilo silnici zprůjezdnit. Věc dopravní nehody vyřešili policisté s řidičem na místě uložením pokuty v příkazním řízení,“ dodala tisková mluvčí.

Úvodní foto: Kamion napříč silnice z Údav na Chrudim, foto: Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter