Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Kali & Petr Pann budou poprvé v Havlíčkově Brodě

/
/
/
335 ZobrazeníKulturní dům Ostrov v Havlíčkově Brodě zažije velkolepou show Kali & Petr Pann v sobotu 18. března od 19.00 do 23.00. Známý slovenský raper Kali přijede poprvé pobavit své fanoušky v Havlíčkově Brodě společně se svým parťákem a producentem Peterem Pannem.

Kali vlastním jménem Koloman Magyarok Nyilai pochází z bratislavské části Petržalka. Na hiphopové scéně působí od roku 2008. Své debutové album vydal v roce 2010 nazvané Pod maskou je pravda. Poslední album vydal v roce 2022 pod názvem Banán.
Peter Pann vlastním jménem Peter Mako vstoupil na hudební scénu v roce 2000 jako DJ Mako. Produkuje různé umělce. Kali si ho vybral jako producenta a DJ na koncertech. Kali & Petr Pann mají většinou vyprodané koncerty. Na hudební akci v KD Ostrov odezní skladby z úspěšných alb: N!kto, Dovi Dopo, Ale Ne, Lepší, Život není zlý a Banán.

  • Facebook
  • Twitter