Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté žádají o spolupráci při vyšetřování krádeže kabelky

/
/
/
868 ZobrazeníPolicisté v Jihlavě v současnosti pátrají po zloději, který ve středu 13. dubna po čtvrté hodině odpoledne v domě v Brněnské ulici v Jihlavě odcizil kabelku odloženou v přízemí domu.

„Pachatel vešel do přízemí domu a nepozorovaně odcizil odloženou kabelku. Její majitelka v ní měla mimo jiné uložený mobilní telefon, peněženku s finanční hotovostí, doklady a také platební kartou. Krádeží jí vznikla škoda za více než třináct tisíc korun. Když majitelka zjistila, že o svoji kabelku přišla, obrátila se na policii a policisté začali případ prověřovat,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté se po vyhodnocení všech informací obracejí v současné době na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti ženy zachycené na videozáznamu, která se v lokalitě pohybovala a mohla by tak poskytnout informace důležité pro prověřování.

„Žádáme ženu nebo občany, kteří ji poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu, či vypátrání odcizených věcí,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter