Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavští policisté hledají svědky havárie v ulici Romana Havelky v Jihlavě

/
/
/
469 ZobrazeníVe čtvrtek 23. září po jedné hodině odpoledne se stala v ulici Romana Havelky v Jihlavě v lokalitě u obchodního domu Kaufland dopravní nehoda. Řidič osobního vozu jel ve směru od centra k Sokolovské ulici, v tu dobu přecházela vozovku po vyznačeném přechodu chodkyně a došlo ke střetu.

„Řidič na místě zastavil a nabídl chodkyni pomoc, ta ji odmítla, a tak řidič z místa odjel. Šestasedmdesátiletá chodkyně utrpěla poranění a následně vyhledala lékařskou pomoc,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová. Po přijetí oznámení začali policisté dopravní nehodu šetřit. Provedli ohledání a zadokumentování místa.

„Žádáme řidiče vozidla, aby se policistům přihlásil na tísňové lince 158. Policisté rovněž uvítají, pokud by se přihlásila jakákoli jiná osoba, která by mohla poskytnout informace vedoucí ke zjištění totožnosti řidiče nebo vypátrání vozidla, které se s chodkyní střetlo,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter