Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavský ježek se vydává na cestu kolem světa

/
/
/
378 ZobrazeníZoo Jihlava spouští vánoční kampaň na podporu chovu zvířat v zahradě, vysílá do světa ježka ušatého. Jde o vánoční kampaň, při které mohou lidé zvíře na jeho cestě podpořit zakoupením virtuálních kilometrů. Zájemci mohou ježka ušatého na jeho cestě podpořit zakoupením virtuálních kilometrů.

„Výběr byl jednoduchý. Ježek je symbolem Jihlavy, a tak může nás i město skvěle reprezentovat,“ vysvětlila vedoucí marketingu zoo Simona Kubičková. Ježka čeká celkem deset zastávek a má před sebou přibližně 50 000 kilometrů. Princip kampaně je jednoduchý. Koupí kilometrů na e-shopu mu pomůžete cestovat po mapě. „Za každou korunu ho pak o jeden kilometr posuneme,“ dodala Simona Kubičková. 

Ježek si bude svou cestu zapisovat do cestovatelského deníku. Jeho aktuální polohu budou moci příznivci sledovat na mapě na webu a sociálních sítích. Cesta začala v pátek 1. prosince. Podaří se ježkovi procestovat celý svět a vrátit se do Vánoc domů?

Jako poděkování za příspěvek bude ježek posílat své zážitky z dané destinace každému, kdo ho na jeho cestě podpoří. V případě, že se někdo do kampaně zapojí později, bude možné zakoupit samostatně i předešlé části deníku. Všechny získané finance půjdou na podporu chovu zvířat v Zoo Jihlava.

Navíc každý, kdo ježkovi přispěje na cestu do světa, bude mít možnost vyhrát v losování zážitkový program pro dvě dospělé osoby „Něco navíc o….“. Losování proběhne 2. ledna 2023.

Zvířata v zoo můžete podpořit také symbolickou adopcí. Třeba jako naše redakce Ježkových očí, která si adoptovala právě ježka ušatého. 

  • Facebook
  • Twitter