Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlavská radnice opravila tělocvičnu v Křížové ulici

/
/
/
676 ZobrazeníOprava tělocvičny v Křížové ulici v Jihlavě spočívala v opravách povrchů stěn, kompletní vymalování stěn a stropů, výměna osvětlení, přebroušení a nalakování parketové podlahy, nové nátěry dřevěného obložení stěn a aplikace nových čar na podlahu.

„Ještě je potřeba u tělocvičny opravit sociální zázemí a šatny, což by se mohlo udělat v příštím roce. Je však otázka jak se vyvine současná situace a jak se bude muset šetřit na rozpočtu města,“ doplnila Vladislava Hudečková, vedoucí kanceláře tajemníka magistrátu města Jihlavy.

Samotné práce probíhaly ve dvou etapách. Při první etapě se opravily povrchy stěn a stropů tělocvičny a sousední místnosti skladu tělocvičného vybavení, dále se kompletně vymalovalo a natřely se doplňkové konstrukce. Také se vyměnila osvětlení včetně vyžádaných úprav elektrických rozvodů. Druhá etapa obsahovala kompletní přebroušení dřevěné podlahy, provedení nového nátěru vč. aplikace nových čar na podlahu dle sportovních disciplín a přebroušení stávajícího dřevěného obložení včetně nového nátěru. Oprava tělocvičny probíhala ve dvou etapách a stála přes 400 tisíc.

  • Facebook
  • Twitter