Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava zaplatila nový zvukový systém a sedačky v kině Dukla

/
/
/
1189 ZobrazeníKvůli výměně sedaček bude do začátku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů omezen provoz velkého sálu, v malém sále se budou sedačky měnit až po skončení festivalu. Zvukový systém je už vyměněn v obou sálech.

Statutární město Jihlava pravidelně investuje do rozvoje kultury ve městě. V současné době v rámci provozního rozpočtu majetkového odboru zajišťuje výměnu sedaček v kině Dukla, a to za necelé dva miliony korun. Velký sál Reform tedy bude pro nadcházející 24. ročník MFDF špičkově vybaven – v letošním roce se už za finanční pomoci města nahradily zastaralé zvukové systémy, a to za přibližně milion a půl korun.

Provoz kina je tak omezen na sál s výrazně menší kapacitou. Kino Dukla proto prosí všechny návštěvníky, aby preferovali bezkontaktní on-line nákup vstupenek přes webové stránky.

Výměna sedaček byla rozdělena do dvou etap – při první se nahradí sedačky a zvukový systém ve velkém sále do 27. října, kdy začíná Mezinárodní festival dokumentárních filmů. V malém sále se sedačky nahradí až po skončení festivalu. Zvukový systém je už nový v obou sálech.

V loňském roce v Kině Dukla proběhla oprava promítacího stroje a také oprava dvou zvukových systémů, které dohromady stály necelých 400 tisíc.

  • Facebook
  • Twitter