Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava Šampionem Zdravých měst

/
/
/
321 ZobrazeníJihlava získala nejvyšší ocenění v rámci Zdravých měst. Mezi šampiony patří dokonce už šest let. Za úspěchem stojí známé akce jako Den Země, Jihlavský den zdraví, Světlo pro AIDS, kampaně v rámci Týdne evropské mobility, školní fóra a parlamenty a mnoho dalších.

V příštím roce chce Zdravé město v akcích pokračovat a zároveň přidat nové projekty. „Rádi bychom se zaměřili na volnočasové aktivity seniorů, na aktivní trávení času dětí a mládeže nebo se věnovali tématům jako je udržitelnost či integrace znevýhodněných občanů,“ uvedl náměstek primátora Richard Šedivý, který převzal ocenění za Jihlavu v Parlamentu ČR. „Z ocenění mám velkou radost a děkuji všem, kteří se na jeho získání podíleli,“ dodal.

Ocenění členové Národní sítě Zdravých měst (NSZM) ČR za rok 2022
Kraj Vysočina
Statutární města Brno a Jihlava
Města Chrudim, Kopřivnice, Litoměřice, Rožnov p. Radhoštěm, Velké Meziříčí
Městské části Praha 10 a Praha 12
Obec Bory

Ocenění převzali z rukou Věry Kovářové, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, která celou akci hostila, náměstka ministra vnitra Davida Slámy a Petra Švece, ředitele NSZM ČR.

  • Facebook
  • Twitter