Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava nabízí pozemky a domy k prodeji

/
/
/
1341 ZobrazeníJihlavští zastupitelé schválili výhodný prodej jednoho pozemku a domu. Město nabízí další nemovitosti k prodeji, pro snadnější orientaci v aktuálních nabídkách vytvořilo přehlednou interaktivní mapu.

Na dubnovém jednání zastupitelů byl schválen prodej pozemku v lokalitě Na Kalvárii za více než dva miliony korun a prodej domu v Sokolovské ulici za necelých osm milionů korun. Město nabízí k prodeji i další pozemky, byty či nemovitosti, a to jak pro širokou veřejnost, tak pro developery. Pro snadnější orientaci byla odborem informatiky vytvořena přehledná mapa aktuálních nabídek, kterou lze najít pod odkazem jihlava.cz/mapapozemku.

„Z vlastní zkušenosti vím, že Jihlava je město příjemné pro život. Proto chceme bydlení v Jihlavě udělat dostupnější a otevřít naše město novým obyvatelům a investorům. Společně se tak budeme moci podílet na jeho budoucím rozvoji a stát se hrdými Jihlaváky,“ uvedl náměstek pro oblast majetku Martin Laštovička.

V mapě je už nyní zveřejněno deset prvních pozemků v majetku města, které jsou určeny k prodeji. Na prodej bude vždy vyhlášeno výběrové řízení s tím, že jej musí vždy schválit zastupitelstvo města. U vybraných pozemků bude jednou z podmínek prodeje také předložení architektonické studie útvaru městského architekta. Podrobné podmínky prodeje budou vždy v dostatečném předstihu uveřejněny na internetových stránkách města.

Nově lze bydlení v Jihlavě najít například na Bedřichově, ve Vysoké, na Pávově ale i v centru města, kde jsou na prodej plochy pro výstavbu bytových a polyfunkčních domů například na pozemku v Bezručově ulici nebo na křižovatce ulic U Dvora a Pod Příkopem. K mání je i pozemek ve svahu s výhledem do krajiny Sasovského údolí u Krajní ulice, vhodný pro rodinné bydlení.

Další informace může zájemcům podat architektka Kateřina Bezděkovská z útvaru městského architekta na e-mailové adrese katerina.bezdekovska@jihlava-city.cz nebo na telefonu 565591655.

  • Facebook
  • Twitter