Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jihlava bude hostit český skateboardový pohár

/
/
/
538 ZobrazeníJihlava se výstavbou nového skateparku zařadil mezi ty města v ČR, kde se nachází špičkové podmínky pro konání závodu ve skateboardingu a skatepark se aktuálně řadí mezi nejzajímavější skateparky v ČR.

Česká asociace skateboardingu připravuje letošní nejvyšší závodní sérii ve skateboardingu, a díky příkladnému vztahu města ke sportu, uspořádá na zdejším skateparku ve volnočasovém areálu Český mlýn českého skateboardového poháru. Závod je součástí nejvyšší české série závodů ve skateboardingu a přímo ovlivňuje složené české reprezentace na rok 2023, s možným postupem na LOH 2024 v Paříži.

V rámci série se sestavuje průběžné pořadí jezdců, stejně jako jezdkyň a svůj samostatný žebříček mají i junioři do 23 let. Závodit se bude v disciplínách Street (překážky simulující běžnou ulici) a Bowl (základ názvu pochází z Kalifornie, z vypuštěných bazénů s radiusy místo stěn – bowl), abychom plně využili možnosti skateparku.

V místě konání bude k dispozici občerstvení, toalety, doprovodný program ve formě informačních stánků s materiály zaměřenými na skateboarding a po celý den bude k dispozici speaker a DJ.

Orientační časový harmonogram Park

13.00 Registrace jezdců přihlášených přes Liveheats.com

14.30 Kvalifikace Park

16.30 Finále Park

17.30 Vyhlášení výsledků

Kapely

18.00 MULLEHEAD – skate punk z Pelhřimova

19.00 PRO.STORY CZ Jihlava Nu-Metal, HC Rap

  • Facebook
  • Twitter