Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jedna svahová sekačka Spider se svou produktivitou vyrovná 16 pracovníků s křovinořezem. Své uplatnění najde i v zimě

/
/
/
261 ZobrazeníJedna svahová sekačka Spider se svou produktivitou vyrovná šestnácti pracovníkům s křovinořezem. Za pomoci speciálního sněžného pluhu je lze využít i na odklízení sněhu.

„Pokud máte zakázky, tak se investice může vrátit už za tři měsíce. Životnost stroje se pohybuje kolem dvaceti let,“ uvádí Lubomír Dvořák, ředitel firmy. Jeho značka si zakládá na vysoké efektivitě a bezpečnosti. Využití nachází tyto sekačky u široké škály zákazníků. Od technických služeb měst a vesnic, firmy sečící trávu na zakázku, vodárenské společnosti, přes provozovatelé venkovních sportovišť či podnikatelé z oblasti zemědělství. Ovládají se dálkovým ovladačem, proto jsou oblíbeným řešením pro sečení trávy v těžce dostupných míst, například u dálnic a silnic, železnic, na prudkých svazích vodních přehrad či v rizikových vojenských prostorech.

Specialitou je jejich využití v rozsáhlých fotovoltaických parcích, kde díky své výšce hravě posekají také pod fotovoltaickými panely. Firma Dvořák – svahové sekačky, s. r. o., vytvořila mimo jiné ve spolupráci s lucemburskou společností vlastní způsob, jak solární panely za pomoci tohoto stroje čistit.
Sekačky Spider najdou své uplatnění i zimních měsících. Za pomoci speciálního sněžného pluhu je lze využít i na odklízení sněhu. Sekačku si mohou zájemci na webu spider-cz.com zabookovat předvedení zdarma na terénu, který si vyberou.

U Havlíčkova Brodu vznikly před dvaceti lety sekačky, které nyní používá celý svět. Jedinečnost značky Spider spočívá v patentovaném systému sníženého těžiště, který zaručuje vynikající manévrovatelnost stroje v terénu. Poseká jakýkoliv typ travnatých ploch. Jednotlivá kola sekačky se dokáží na místě otočit o 360° a pokračovat s prací bez nutnosti přetáčení celého stroje. Uživatel tak nemusí ztrácet čas při nájezdu do dalšího řádku či obsekávání překážek. Žádný problém sekačce nečiní ani v průměru pěticentimetrový keř hravě si poradí i ve svazích o náklonu až 60°.

  • Facebook
  • Twitter