Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jarek Nohavica vystoupí na zámku ve Žďáru nad Sázavou

/
/
/
1681 ZobrazeníLegendární český písničkář Jarek Nohavica zavítá do zámeckého areálu žďárského zámku. Ve středu 23. května od 20.00 zahraje spolu s Robertem Kuśmierski pod širým nebem na Pivovarském dvoře. Vstupné je 450 Kč v předprodeji, na místě bude vstupenka stát 500 Kč.

„Předprodej začal na recepci Muzea nové generace ve středu 2. května. Zájemci si mohou přijít vstupenky koupit přímo k nám. Rezervace skrze e-mail nebo telefon není možná. Od 10. května spustíme v 10.00 online předprodej. Po odeslání rezervačního formuláře je nutné počkat na potvrzení rezervace. Vstupenky je nutné vyzvednout do pěti dnů na recepci muzea. Do online prodeje zařadíme vstupenky, které se neprodaly v předprodeji v muzeu. I po spuštění online rezervací je ale možné přijít vstupenky zakoupit přímo k nám do muzea,“ vyjmenovává pokyny Petr Sedlák, provozní ředitel Zámku Žďár nad Sázavou.

Jarek Nohavica, foto: Martin Homola

Co potřebujete ještě vědět
Ať bude jakékoliv počasí, koncert se bude konat. Počet míst k sezení je omezený. „Vstupenky nejsou rozdělené na stání nebo sezení. Zkrátka platí pravidlo – kdo dřív přijde, ten sedí. Koncert se však koná pod širým nebem, proto si mohou návštěvníci přinést karimatky nebo deky. Na koncert je možné vzít děti od 12 let,“ říká marketingová ředitelka žďárského zámku Lucie Herberová.

Více informací najdete na www.zamekzdar.cz.

  • Facebook
  • Twitter