Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Jan Pechek obhájil titul cyklistického maratonce Vysočiny

/
/
/
259 ZobrazeníDo cíle 19. ročníku dvaačtyřicetikilometrového Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočiny 2024 s časem 1:20:43 dorazil třicetiletý Jan Pechek pro zlatou medaili. Obhájil tak loňský triumf.

Závodník z Vlasenice letos startoval s číslem 36 v dresu klubu Kola Bakus. „Přál jsem si titul obhájit, ale když jsem viděl startovní listinu, byl jsem před závodem hodně nervózní,“ svěřil se v cíli. „Trať jsem si užil, od pátého kilometru už jsem jel sólo závod,“ dodává.
Stříbro vyhrál s časem 1:23:26 Karel Moravec (1996) za Atletiko Krymburk, bronz si odnesl s časem 1:23:38 Martin Vopálenský (1975) za JH Cycling.

Jan Pechek potvrdil vítězství

Poprvé kategorie pro gravelové závodníky
Novinkou letošního bike maratonu byla samostatná jednadvacetikilometrová kategorie pro vyznavače gravelových kol. V té se jako první umístil Patrik Biháry (1990) s časem 51:17.
Už počtvrté proběhl závod pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky Miloše Vystrčila, významného rodáka z Vysočiny.
Partnerem pitného režimu byl Pivovar Ježek, hlavními partnery nákupní centrum Citypark Jihlava a stavební firma START Zelený. Čipovou časomíru a online registraci zajistila společnost Ptime. Bike Maraton na Vysočině pořádá Cykloklub Kněžice od roku 2006.

  • Facebook
  • Twitter