Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Humpolecký pivovar má medaili z Pivexu

/
/
/
972 ZobrazeníKvasnicový tmavý ležák Rodinného pivovaru Bernard získal další zlatou medaili, tentokrát odborné soutěži PIVEX 2020 v kategorii tmavých piv. Do 28. ročníku soutěže se přihlásilo 53 značek piv z 13 průmyslových pivovarů z České republiky.

„Náš tmavý kvasnicový ležák má výraznou plnou chuť, ale není sladký, jak se od tmavého piva obvykle očekává. Na pivním trhu je zcela ojedinělý. Těší nás jeho obliba u zákazníků i vysoké hodnocení odborníků,“ říká vrchní sládek a generální ředitel pivovaru Josef Vávra.
Černý ležák s jemnými kvasnicemi je v produkci pivovaru Bernard třetím druhem piva s přídavkem jemných kvasnic, díky nimž pivo sekundárně dokváší přímo v lahvi. Vaří se ze čtyř druhů sladů, má plnou chuť s jemnou hořkostí. Pivovar Bernard k výrobě využil vlastní zdroje vody, ječný slad ze sladovny Bernard, speciální slady ze Sladoven Soufflet, žatecké upravené chmely a vlastní kvasnice.

Slavnostní předání ceny, archiv Rodinný pivovar Bernard

Ocenění Černého ležáku Bernard 12%
Černý ležák Bernard už získal více než osmdesát ocenění, z toho 35 prvních míst a zlatých medailí.

Úspěchy Černého ležáku Bernard za poslední dva roky

  1. místo – 2020, Zlatý pohár PIVEX
  2. místo – 2020, Zlatá pivní pečeť
  3. místo – 2019, Pivo České republiky
    Stříbrná medaile – 2019, Francie – Lyon, Concours International De Lyon
  4. místo – 2019, Zlatý soudek PIVEX
  5. místo – 2019, Zlatá pivní pečeť

foto: První místo v soutěži Pivex v kategorii tmavých ležáků převzal za Rodinný pivovar Bernard PR manažer Zdeněk Mikulášek.

  • Facebook
  • Twitter