Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Humpolecká muzejní zahrada se promění v letní kino

/
/
/
228 ZobrazeníMuzejní zahrada na humpoleckém Dolním náměstí se během prázdnin opět po setmění promění v letní kino. První promítání se uskuteční v pátek 14. července od 21.30 a diváci se mohou těšit na pokračování akčního trháku Top Gun s názvem Top Gun: Maverick. Ten se stal dosud nejúspěšnějším filmem herecké kariéry Toma Cruise.

V pátek 28. července se bude od 21.00 promítat nová česká komedie Život pro samouky s Janou Plodkovou v ústřední roli. Film tvůrců úspěšné komedie Střídavka přináší pohled na život po čtyřicítce, ovšem s pořádnou dávkou sarkasmu a ironie.

Milovníci fantasy by měli dorazit do muzejní zahrady v pátek 11. srpna, kdy Městské kulturní a informační středisko v Humpolci uvede film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů, který vychází z jedné z celosvětově nejoblíbenějších her Dračí doupě.

„Poslední letňák ocení především děti a jejich rodiče. Na závěr prázdnin, v pátek 25. srpna totiž promítáme animovaný film Super Mario Bros. ve filmu,“ uvádí ředitelka MěKIS Vendula Marešová. Začátek promítání filmu o legendární dvojici hrdinů ze slavných videoher je naplánovaný na 20.30.

„Vybírali jsme divácky úspěšné filmy, které jsme uvedli v premiéře v klasickém kině. Dorazit můžou jak ti, kteří tehdy promítání nestihli, tak i ti, kterým se film líbil natolik, že ho rádi uvidí znovu. Pod širým nebem pokrytým hvězdami to je ostatně úplně jiný zážitek,“ dodává s úsměvem Vendula Marešová.

Vstupenky bude možné zakoupit přímo na místě vždy hodinu před začátkem promítání.

Než se setmí a film začne, mohou diváci relaxovat v zahradě, vyzkoušet si chůzi po bosonohém chodníku nebo si prohlédnout výstavu dřevořezeb Ladislava Jaroše a Jiřího Kaprase.

  • Facebook
  • Twitter