Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hroši v čele softbalové extraligy

/
/
/
126 ZobrazeníNáročný týden zakončili extraligoví softbalisté Havlíčkova Brodu ve středu 15. května dohrávaným dvojzápasem se Žraloky z Ledenic. V Hippos aréně dominovali v obou zápasech a ze série sedmi zápasů v šesti dnech odešli s bilancí šesti výher a jediné porážky.

Bodový zisk je posunul do čela extraligové tabulky. Extraliga má o nadcházejícím víkendu reprezentační přestávku a Hroši se doma představí až v pátek 24. května, kdy od 19.00 hostí v rámci akce Hippos Day Joudrs Praha.

Hippos Havlíčkův Brod – Žraloci Ledenice 7:0 a 8:1
V přímém souboji o čelo tabulky se očekával vyrovnaný boj. Hroši ale podali letos snad nejlepší výkon a finalistu loňského ročníku výrazně předčili.
„Podali zcela bezchybný výkon v obraně, přičemž především zákrok kapitána týmu Jana Hospodky ve vnějším poli byl ozdobou zápasu. Nadhazovači Hrochů Matias Larraburu a Matěj Macas dovolili soupeři minimum odpalů, Argentinec Laraburru si během týdne připsal druhé čisté konto. Naopak Hrochům se v útoku mimořádně dařilo, a to v podstatě celému line-upu. Homerun zaznamenali Juan Garolini, Matias Laraburru a Iredu Fiala, ve výborných výkonech pokračoval Pavel Just a důležité odpaly si připsal i jeden z nejmladších Hrochů Filip Kučírek. Oba zápasy ukončili Hroši předčasně pro rozdíl sedmi bodů už po páté směně,“ popsala Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu.

  • Facebook
  • Twitter