Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Hrad Roštejn zve za akcemi i na novou expozici

/
/
/
1642 Zobrazení



Na hradě Roštejn v lesích nedaleko Telče pokračují stavební úpravy. Už ve středu 18. července bude mimořádně uzavřena hradní věž. Omezení však návštěvníkům plně vynahradí vystoupení IYASA. Ve čtvrtek 19. července od 15.00 si můžete užít dunění bubnů a bouři tanců v pořadu nejpopulárnějšího souboru Afriky.

Od začátku letních prázdnin je navíc na hradě otevřená nová trasa B. „Nová interaktivní prohlídka vedoucí hradními ochozy, kaplí a Botanickým sálem.  Trasa je zaměřena na přírodu, lovectví a myslivost a obsahuje mnoho prvků, které si mohou návštěvníci na vlastní kůži vyzkoušet – vžít se do role mravenců v mraveništi, navštívit noční les, vyzkoušet tíhu lovecké zbraně či ornitologický dalekohled,“ připomíná Dana Oberreiterová z Muzea Vysočiny Jihlava, které má hrad pod svou správou, s tím, že expozice je určena nejen rodinám s dětmi, ale i zvídavým dospělým.

Foto: Vladimír Kunc (archiv Vysočina Tourism)

  • Facebook
  • Twitter