Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Houslový koncert Vůně baroka v sobotu v Havlíčkově Brodě

/
/
/
593 ZobrazeníKoncertní sál Staré radnice v Havlíčkově Brodě hostí v sobotu 15. ledna odložený koncert houslisty Jaroslava Svěceného, který si jako hosta do svého programu nazvaného Vůně baroka pozval cembalistku Jitku Navrátilovou.

Jaroslav Svěcený patří v současnosti mezi přední české houslisty a je výraznou osobností české hudební scény. Jako sólista začal vystupovat už v době studií na pražské konzervatoři a Akademii múzických umění, kde studoval u profesorů Františka Pospíšila a Václava Snítila. Své vzdělání dovršil mistrovskými kurzy u slavných světových virtuosů Nathana Milsteina a Gidona Kremera.
Jaroslav Svěcený je proslulý také popularizátor houslové hry a hudby a houslí z různých období, tentokrát se zaměří na hudbu období baroka. Koncert začíná v 19.30.

Vstupné činí 350 Kč a předprodej je v cestovní kanceláři M-Tour v Dolní 227 u mostu do pátku14. ledna, následně v sobotu před koncertem ve Staré radnici.

  • Facebook
  • Twitter