Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Horká novinka z nakladatelství Druhé město míří na knižní veletrh

/
/
/
277 ZobrazeníNová kniha Evžena Bočka, šestý díl série o mladé aristokratce, Aristokratka pod palbou lásky vychází na Velký knižní čtvrtek Kosmasu 13. října. Horká novinka se o den později představí i se svým autorem na Podzimním knižním veletrhu.

„V novém díle se čtenáři dozvědí, že z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková, přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování; na zámku se, mimo jiné, zjeví i Helenka Vondráčková.
Milostných šmodrchanic se ovšem na Kostce vyskytne víc, a většina bude zaznamenána filmovým štábem nizozemské televize. Pod palbou lásky se ocitne i kastelán Josef!
Čtenáři, kterým už aristokratka lezla krkem, jistě přivítají informaci, že „sága“ pokračovat nebude.  Zároveň ovšem není zcela vyloučeno, že se časem objeví díl, který celou sérii předchází a kdy se na chvíli ocitneme v roce 1983, během kterého aristokratka…,“ popisuje anotace ke knize z nakladatelství Druhé město, které pořádá autogramiádu Evžena Bočka u stánku Českého rozhlasu Vysočina proti hlavnímu vchodu v sobotu 15. října ve 13.30.

Zájemci si mohou knihu zakoupit na stánku nakladatelství v prostorách KD Ostrov v Havlíčkově Brodě nebo objednat online.

Kromě Evžena Bočka přiveze nakladatelství Druhé město na Podzimní knižní veletrh do Brodu spisovatelku Irenu Douskovou s její novou povídkovou knihou Konec dobrý, nominovanou na letošní ocenění Magnesia Litera, čtenáři se s ní mohou setkat v pátek v 16.30 ve velkém sále Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Třetím autorem z nakladatelství Druhé město, s nímž se zájemci mohou během víkendu potkat, je Ondřej Hübl, který přiváží nový napínavý román Opona, o tom jak prožít dovolenou uprostřed stalinských padesátých let. Setkání s autorem a jeho knihou se uskuteční v pátek v 11.30 v salónku 2 v KD Ostrov.

  • Facebook
  • Twitter