Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Horáckou galerii rozezvučí tóny lidových nástrojů. Výtěžek z koncertu podpoří novoměstskou nemocnici

/
/
/
470 ZobrazeníMilovníci moravské hudby se mohou zaposlouchat do tklivých i jásavých tónů houslí, cimbálu, klarinetu, flétny, violy a dalších hudebních nástrojů v Horácké galerii v Novém Městě na Moravě, kde v neděli 3. dubna pořádá Český rozhlas Vysočina spolu s novoměstskou nemocnicí a Horáckou galerií koncert Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů BROLN.

Hudební těleso, jehož historie sahá až do roku 1952, a které má na svém kontě řadu rozhlasových nahrávek, koncertů i tuzemských a zahraničních zájezdů, rozezvučí v nedělní podvečer galerijní půdní prostory. „Letošní koncert bude po delší pauze způsobené koronavirovou pandemií už třetí. Jsme rádi a děkujeme za to, že se nám společně podařilo vytvořit tuto tradici,“ říká ředitelka Nemocnice Nové Město na Moravě Věra Palečková.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční v neděli 3. dubna od 18.00, je možné zakoupit v předprodeji v Horácké galerii nebo přímo v den koncertu. Výtěžek z prodeje vstupenek použije novoměstské zdravotnické zařízení na nákup nezbytných potřeb pro nemocnici.

  • Facebook
  • Twitter