Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov zdolal El Niňo 3:2 a vede tabulku o čtyři body

/
/
/
408 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod prodloužili sérii vítězných zápasů v české extralize. V televizním šlágru 14. kola přehráli na pražské Kotlářce domácí El Niňo 3:2 a po devátém vítězství v řadě si upevnili první místo v průběžné extraligové tabulce. Obhájci mistrovského titulu teď mají čtyři kola před koncem základní části soutěže už čtyřbodový náskok před dvojicí pronásledovatelů pražským El Niněm a SKST Cheb.

Očekávaná partie dvou nejlepších týmů dosavadního průběhu extraligy začala lépe pro domácí El Niňo Praha, které jako jediné dokázalo v probíhající sezoně HB Ostrov Havlíčkův Brod porazit. Úvodní dvouhru totiž ovládl Jiří Vráblík, jenž přehrál Tomáše Treglera ve třech setech. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Skvěle hrající Pavel Širuček pro změnu nedal šanci Tomáši Konečnému a vrátil obhájce titulu do hry. V následujícím souboji mladíků se prosadil Jakub Zelinka. Slovenský reprezentant si ve čtyřech setech poradil s Tomášem Martinkem a El Niňo opět vedlo. Jenže pak podruhé zaúřadoval Pavel Širůček. Ač Jiří Vráblík dělal co mohl, recept na výborně hrajícího havlíčkobrodského borce nenašel. Širuček na Kotlářce i podruhé vyhrál 3:0, a tak o vítězi atraktivního zápasu musela rozhodnout závěrečná dvouhra. O vítězný bod se utkali bývalý spoluhráči Tomáš Konečný s Tomášem Treglerem, který na pražské Kotlářce herně vyrostl. Zajímavou partii režíroval havlíčkobrodský stolní tenista, který sice za stavu 2:0 ztratil slibně rozehranou třetí sadu, ale pak celý zápas dotáhl do vítězného konce. HB Ostrov zdolal pražské El Niňo 3:2 a oplatil tak svému soupeři porážku z první části sezony.

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod po vítězném utkání na pražském El Niňu

Extraliga mužů ve stolním tenise 2022/2023

14. kolo

SF SKK El Niňo Praha – HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:3
Jiří Vráblík – Tomáš TREGLER 3:0 (7, 9, 8), Tomáš Konečný – Pavel ŠIRUČEK 0:3 (-9, -6, -14), Jakub Zelinka – Tomáš MARTINKO 3:1 (9, -7, 12, 5), Jiří Vráblík – Pavel ŠIRUČEK 0:3 (-3, -9, -4), Tomáš Konečný – Tomáš TREGLER 1:3 (-5, -13, 9, -7).

  • Facebook
  • Twitter