Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov jednou nohou ve finále play-off

/
/
/
697 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod pokračují ve vítězném tažení českou Extraligou. V prvním semifinálovém duelu play-off mistrovství České republiky družstev zdolali v domácí Birell Aréně celek TTC ENFIREEX Ostrava 3:1 a vykročili tak za postupem do finále české Extraligy. Druhé utkání této série je na programu ve čtvrtek 22. dubna od 18:00 hodin v Ostravě. 

Teprve o třetí vzájemné střetnutí HB Ostrov Havlíčkův Brod a TTC ENFIREEX Ostrava v krátké historii obou klubů přineslo skvělý stolní tenis. Jako první se bodu radovali hosté, i když to v úvodní dvouhře dlouho vypadlo na vítězství Tomáše Treglera, který nad Jakubem Kleprlíkem vedl 1:0 a 9:3. Jenže ostravský stolní tenista na konci druhé sady vstal z mrtvých a nakonec skóre nejen srovnal, ale dramatický set i vyhrál 16:14. To Kleprlíka viditelně nakoplo, tlačil se Treglerovi do bekhendu, což mu přineslo celkový úspěch. Hosté tak vedli 1:0. V následujícím utkání se prosadil zkušený Michal Obešlo, jenž talentovaného Slováka Filipa Delinčáka přehrál 3:0 a bylo vyrovnáno. Na trojce hrající Dmitrij Prokopcov přežil v souboji s Felipem Olivaresem těžkou chvilku na konci druhé sady, kdy svému soupeři utekl z pěti setbolů. Poté se již aktivita naklonila na stranu nejzkušenějšího havlíčkobrodského borce, který po výhře 3:1 nad levorukým Chilanem dostal HB Ostrov poprvé do vedení. Za stavu 2:1 byli domácí na koni, Tomáš Tregler se mladým Filipem Delinčákem nezaváhal a přidal vítězný bod havlíčkobrodského celku, který se tak dostal v této semifinálové sérii do vedení 1:0.

Dmitrij Prokopcov vybojoval důležitý druhý bod HB Ostrov, když přehrál Chilana Olivarese 3:1

Druhé utkání této semifinálové série je na programu ve čtvrtek 22. dubna od 18:00 hodin v Ostravě. Případný třetí zápas by se v sobotu 24. dubna opět hrál v havlíčkobrodské Birell Aréně.

Mistrovství České republiky družstev 2020/2021

Extraliga mužů ve stolním tenisu

Semifinále play-off

1. zápas 

HB Ostrov Havlíčkův Brod – TTC ENFIREEX Ostrava 3:1

Tomáš TREGLER – Jakub Kleprlík 1:3 (8,-14,-5,-9), Michal OBEŠLO – Filip Delinčák 3:0 (8,9,4), Dmitrij PROKOPCOV – Felipe Olivares 3:1 (-5,11,8,8), Tomáš TREGLER – Filip Delinčák 3:0 (2,7,1). Stav semifinálové série: 1:0.

  • Facebook
  • Twitter