Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov jediným týmem bez porážky

/
/
/
712 ZobrazeníPo více než tříměsíční koronavirové pauze se opět roztočil kolotoč zápasů extraligy mužů ve stolním tenisu. Favorizovaní stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod vstoupili do restartované soutěže vítězně, když v domácí Birell Aréně porazili SKST Liberec hladce 3:0.

Havlíčkobrodský HB Ostrov proti Liberci splnil roli favorita. Na jeho hráčích nebyla přestávka znát. Trojlístek Michal Obešlo, Dmitrij Prokopcov, Radek Skála si za devadesát minut podruhé v této sezoně poradil s Libercem, tentokrát poměrem 3:0. Po víkendových extraligových zápasech zůstal HB Ostrov už jediným týmem bez porážky, neboť jeho největší konkurent TTC ENFIREEX Ostrava klopýtl v Praze, když prohrál s El Niněm 1:3.

Třetí bod HB Ostrov vybojoval Radek SKÁLA po výhře 3:0 nad Davidem Průšou

Extraliga mužů ve stolním tenisu dohání zápasové manko, a tak pokračuje v rychlém tempu. Tento týden jsou na programu další dvě kola. HB Ostrov nejprve v pátek 15. ledna od 18.00 přivítá ve své Birell Aréně celek TJ Ostrava KST. V sobotu 16. ledna pak v poněkud netradičním čase v 16.00 sehrají havlíčkobrodští stolní tenisté v Hradci Králové utkání s domácím Sokolem.

Z pátečního zápasu s Ostravou bude HB Ostrov opět zajišťovat komentovaný přenos na YouTube, jako tomu bylo minulý týden při utkání s Libercem.
Odkaz na přenos ZDE.

Extraliga mužů ve stolním tenisu 2020/21

  1. kolo

HB Ostrov Havlíčkův Brod – SKST Liberec 3:0
Michal OBEŠLO – Michal Blinka 3:1 (10, -8, 10, 14), Dmitrij PROKOPCOV – Jakub Seibert 3:0 (7, 9, 11), Radek SKÁLA – David Průša 3:0 (5, 6, 10).

  • Facebook
  • Twitter