Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

HB Ostrov bez ztráty kytičky

/
/
/
1047 ZobrazeníStolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod zvládli i druhé utkání po svém návratu mezi českou elitu. V televizní předehrávce druhého kola české extraligy zdolali KT Praha 3:0 a jsou s plným bodovým ziskem a skórem 6:1 společně s celkem SKST Cheb v čele tabulky.

Obnovená extraligová premiéra v Havlíčkově Brodě přinesla skvělou podívanou. Zaplněná hala sledovala výborné utkání, když zejména první dvě dvouhry byly hodně dramatické. V obou případech se nakonec z vítězství v rozhodující páté sadě radovali domácí hráči Tomáš Tregler a Dmitrij Prokopcov, který stejně jako minulý týden v Liberci odvracel mečboly soupeře. Konečnou podobu výsledku dal Michal Obešlo, jenž si ve třech setech poradil s českou legendou Jindřichem Panským. Vůbec první měření sil stolních tenistů HB Ostrov s KT Praha v historii tak skončilo očekávanou výhrou favorizovaného celku domácích, nicméně Pražané svým výkonem přispěli k výborné úrovní celého utkání.

Utkání se hrálo za přísných hygienických opatřeních, diváci sledovaly zápasy v rouškách

Hlasy po utkání
Milan Orlowski, trenér KT Praha: „Porážka je pro nás příliš krutá. Martin Koblížek i Martin Olejník měli své zápasy výborně rozehrané. Bohužel ani jeden z nich to nedokázal dotáhnout do vítězného konce. Byli jsme oslabeni o Tomáše Pavelku, ale myslím, že utkání se muselo líbit. Diváci alespoň na vlastní oči viděli v akci českou legendu Jindru Panského. V tak skvělé atmosféře jsme si všichni tento zápas náramně užívali.“

Tomáš Tregler se po čtyřech letech vrátil do HB Ostrov Havlíčkův Brod

Bohumil Vožický, trenér HB Ostrov: „Na to, jak máme silný tým, mě hráči trochu nervují. Chtělo by to přece jen vyhrát trochu jednodušeji. Na druhou stranu je vidět, jak jsou Dima s Tomášem psychicky odolní. Dima musel stejně jako při utkání v Liberci odvracet mečboly. To jsou pro mě nervy, ale opět to zvládl. Diváci si přišli na své. Je fantastické hrát v takové atmosféře. I soupeřům se tady muselo hrát dobře. Už se těším na další zápasy.“

Extraliga mužů teď má čtrnáctidenní přestávku. Poté přijdou na řadu v rychlém sledu další dvě kola. HB Ostrov nejprve v pátek 25. září zamíří na sever Moravy, kde se utkání s celkem TJ Ostrava KST. Ve čtvrtek 1. října se havlíčkobrodští stolní tenisté představí v domácí hale, v televizním utkání změří síly s Havířovem.

Extraliga mužů ve stolním tenisu 2020/21

2. kolo
HB Ostrov Havlíčkův Brod – KT Praha 3:0
Tomáš Tregler – Martin Koblížek 3:2 (-8,-9,9,7,2), Dmitrij Prokopcov – Martin Olejník 3:2 (8,10,9,11,12), Michal Obešlo – Jindřich Panský 3:0 (3,5,5).

Kompletní informace o české extralize mužů ve stolním tenisu.

  • Facebook
  • Twitter