Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští zápasníci první na Velké ceně města Borohrádek

/
/
/
179 Zobrazení



V sobotu 6. dubna uskutečnil tradiční turnaj Velká cena města Borohrádek, na kterém startovalo celkem 226 závodníků z 20 oddílů včetně zápasníků Jiskry Havlíčkův Brod, jejíž borci vybojovali celkové první místo.

„Naši výpravu tvořilo 46 závodníků a závodnic pod trenérským vedením Tomáše Šimka, Radka Satrapy, Petra Nováka, Bohumila Domkáře a v neposlední řadě trenérky dívek Soni Chalupové. Na turnaji si v pozici rozhodčích dobře vedli Václav Satrapa a Dominik Kocman,“ uvedl Zdeněk Švec z Jiskry Havlíčkův Brod.

Pořadí jednotlivců Jiskry Havlíčkův Brod

Přípravka B
28 kg Sybera Šimon – 8. místo
28 kg Marek Jakub – 12. místo
28 kg Novák Petr – 14. místo
28 kg Selucký Ondra – 16. místo
31 kg Paleček Matěj – 1. místo
31 kg Kratochvílová Lucie – 4. místo
31 kg Vasylenko Matvei – 13. místo
31 kg Cáp Oliver – 16. místo
31 kg Sanin Artem – 17. místo
35 kg Beran Vojtěch – 1. místo
35 kg Kahoun Jakub – 2. místo
35 kg Mišta Jan – 4. místo
35 kg Šulek Mikuláš – 12. místo
39 kg Folber Filip – 1. místo
39 kg Čáslavský Štěpán – 2. místo
39 kg Válek Viktor – 6. místo
43 kg Domkář Bohumil – 1. místo

Přípravka A

28 kg Melechovský Nikolas – 3. místo
31 kg Milichovský Tobiáš – 3. místo
31 kg Toman Antonín – 8. místo
39 kg Adamec Matěj – 2. místo
39 kg Mísař Filip – 3. místo
39 kg Lakomý Tomáš – 6. místo
43 kg Mišta Lukáš – 2. místo
43 kg Kratochvíl Lukáš – 3. místo
43 kg Žák Slavomír – 5. místo
47 kg Vomela Patrik – 4. místo

U13

31 kg Hrádek Matěj – 1. místo
31 kg Hrádek Pavel – 3. místo
35 kg Nehyba František – 1. místo
43 kg Šiška Radek – 4. místo
63 kg Ficbauer Aleš – 2. místo

U15

41 kg Červín Daniel – 1. místo
48 kg Musil Ondřej – 1. místo
52 kg Pietr Sebastian – 4. místo
52 kg Staněk Filip – 5. místo
57 kg Průša Sebastian – 1. místo
57 kg Doležal Josef – 2. místo
62 kg Fikar Tadeáš – 6. místo
62 kg Miška Jan – 7. místo
68 kg Zvolánek Lukáš – 1. místo

Přípravka A dívky

31 kg Nehybová Anežka – 3. místo
31 kg Selucká Aneta – 5. místo
35 kg Wasserbauerová Elza – 1. místo
35 kg Zajíčková Amálie – 3. místo
52 kg Mišková Anna – 1. místo

Pořadí družstev

  1. TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  2. Sokol Borohrádek
  3. Holýšov
  4. Olymp Praha
  5. Tichá
  • Facebook
  • Twitter