Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští zápasníci před světovými šampionáty juniorů a kadetů

/
/
/
506 ZobrazeníČeské reprezentace juniorů a kadetů v zápase řeckořímském, v jejichž sestavách se nastupují i borci Jiskry Havlíčkův Brod, se připravují na světové šampionáty.

„Junioři do dvaceti let jsou v přípravě před srpnovým mistrovstvím světa v ruské Ufě. Z havlíčkobrodských borců se do sestavy českého týmu dostal v hmotnosti do 130 kg Marcel Albini a jako náhradník do 77 kg Michal Zelenka. Junioři v sobotu 17. července odjíždí na deset dní do chorvatského Gospiče,“ uvedl trenér Zdeněk Švec.

V polské Ratiborzi probíhá závěrečné soustředění kadetů do sedmnácti let před mistrovstvím světa, které se bude konat od 23 do 25. července v maďarské metropoli Budapešti. „Závěrečné přípravy před světovým šampionátem se účastní havlíčkobrodský Artur Sarkisjan, který před měsícem v bulharském Samokovu na mistrovství Evropy vybojoval páté místo v hmotnosti do 110 kg,“ dodal Zdeněk Švec.

Trenér Zdeněk Švec se svým svěřencem, který míří na světovým šampionát do ruské Ufy, archiv Zdeňka Švece

Úvodní foto: Kadet Artur Sarkisjan, archiv Zdeňka Švece

  • Facebook
  • Twitter