Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští zápasníci na prvním ročníku Memoriálu Vojtěcha Smoláka v Olomouci

/
/
/
259 Zobrazení



V sobotu 10. prosince se zúčastnili havlíčkobrodští zápasníci turnaje pořádaného oddílem TJ Sokol Olomouc. V konkurenci 120 českých a slovenských závodníků z deseti oddílů sbírali hosté z Vysočiny medaile. Turnaje se zúčastnilo 32 Broďáků pod trenérským vedením Tomáše Šimka a Radka Satrapy.

Výsledky jednotlivců Jiskry Havlíčkův Brod
Přípravka C
25 kg Kratochvílová Lucie 1. místo (3 závodníci)
28 kg Beran Vojtěch 3. místo (7 závodníků)
28 kg Paleček Matěj 4. místo (7 závodníků)
31 kg Čáslavský Štěpán 1. místo (4 závodníci)
31 kg Kahoun Jakub 2. místo (4 závodníci)
35 kg Žák Svatoslav 1. místo (3 závodníci)
35 kg Folber Filip 2. místo (3 závodníci)

Přípravka B
25 kg Milichovský Tobiáš 1. místo (3 závodníci)
28 kg Kulhánek Vojtěch 7. místo (9 závodníků)
31 kg Doležal Antonín 1. místo (11 závodníků)
31 kg Wasserbauerová Elza 6. místo (11 závodníků)
31 kg Piterka Michal 8. místo (11 závodníků)
35 kg Kratochvíl Lukáš 1. místo (6 závodníků)
35 kg Mišta Lukáš 2. místo (6 závodníků)
35 kg Adamec Matěj 3. místo (6 závodníků)
35 kg Mísař Filip 4. místo (6 závodníků)
35 kg Žák Slavomír 5. místo (6 závodníků)
43 kg Mišková Anna 3. místo (4 závodníci)

Příprava A
28 kg Hrádek Matěj 1. místo (3 závodníci)
28 kg Hrádek Pavel 2. místo (3 závodníci)
35 kg Šiška Radek 2. místo (6 závodníků)
52 kg Procházka David 4. místo (5 závodníků)

Mladší žáci 
39 kg Vítek Petr 3. místo (3 závodníci)
43 kg Pietr Sebastian 1. místo (2 závodníci)
47 kg Fikar Tadeáš 1. místo (6 závodníků)
47 kg Průša Sebastian 3. místo (6 závodníků)
47 kg Staněk Filip 5. místo (6 závodníků)
52 kg Doležal Josef 2. místo (7 závodníků)
52 kg Šiška Daniel 4. místo (7 závodníků)
52 kg Miška Jan 6. místo (7 závodníků)
57 kg Fikar Matěj 1. místo (4 závodníci)
70 kg Wasserbauer Kvído 1. místo (2 závodníci)

Nejlepší tři oddíly turnaje, archiv Zdeňka Švece

Pořadí oddílů:
1. Havlíčkův Brod
2. Tichá
3. Ostrava

  • Facebook
  • Twitter