Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští softbalisté míří na světový šampionát

/
/
/
606 ZobrazeníZa čtrnáct dní odlétá juniorská softbalová reprezentace na Nový Zéland, který bude hostit světový šampionát juniorů do 18 let. Početné zastoupení v reprezentačním výběru budou mít tradičně zástupci havlíčkobrodských Hrochů.

Kromě trenéra Dušana Šnellyho se do sedmnáctičlenné nominace dostala hned pětice mladých Hrochů. Nadhazovač Dominik Šubrt, catcher Vojtěch Láska, vnitřní polaři Matěj Rosenkranz a Jan Voráček a vnější polař Adam Liška.
„Český tým stráví prvních 14 dní v Aucklandu, kde kromě tréninků odehrajeme i osm přípravných zápasů. Následně se přesuneme do 700 kilometrů vzdáleného města Palmerston North, kde 22. února vstoupí hráči do světového šampionátu úvodním zápasem s úřadujícími mistry světa Australany. Následně se ve své skupině A střetnou s Jihoafrickou republikou, Kanadou, Argentinou a Singapurem,“ uvedl trenér Dušan Šnelly.

Do play-off postoupí z každé skupiny tři nejlepší týmy, což je podle Dušana Šnellyho cíl i českých reprezentantů, kteří po listopadovém vítězství na Pan Amerických hrách v Guatemale určitě patří ke kandidátům na postup.
Zpět do ČR se tým vrací až 3. března.

  • Facebook
  • Twitter