Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští softbalisté dokázali doma vyhrát

/
/
/
554 ZobrazeníHavlíčkobrodští softbalisté o víkendu využili domácího prostředí Hippos arény a proti celkům z čela tabulky dosáhli na tři výhry ze čtyř. Cenné je především vítězství na lídrem tabulky Spectrem Praha, pro které to byla první letošní porážka vůbec.  


„Vrátili se nám konečně ze světa všichni hráči a na předvedeném výkonu to bylo znát. Je jasné, že s námi budou muset soupeři v boji o titul opět počítat,“ hodnotil spokojený Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu. Před domácím evropským šampionátem, který koncem června bude hostit brodská Hippos aréna, čeká na Hrochy ještě jeden ligový víkend. V sobotu 16. června hrají v Praze a v neděli 17. června hostí od 10.00 Pardubice.

Hroši Havlíčkův Brod – Spectrum Praha 4:5 po pr. a 8:6 po pr.
Hroši podali svůj určitě nejlepší výkon v letošní sezoně. „Po homerunu Karla Kadečky jsme drželi až do předposlední směny těsné vedení 1:0. Nakonec jsme ale museli posledním útokem srovnávat z 2:4 na 4:4. První prodloužení nerozhodlo a v druhém se štěstí přiklonilo na stranu soupeře, který na rozdíl od nás svůj útok dovedl k vítěznému bodu,“ komentoval první zápas Dušan Šnelly.
Odveta probíhala podobně. Hroši šli v první směně do vedení, ale Spectrum okamžitě otočilo na 1:3. Hroši i za pomoci dalšího homerunu svého kapitána dokázali otočit na 5:4 a od výhry je dělil jediný aut. „Místo toho ale přišla chyba, soupeř srovnal na 5:5 a opět se prodlužovalo. První prodloužení proběhlo bez bodů, v druhém se Spectrum dostalo do vedení 5:6. Tentokrát jsme ale v dohrávce druhého prodloužení uspěli. Hrdina dne Karel Kadečka odpálil svůj třetí homerun a třemi body ukončil zápas,“ dodal brodský kouč.

Hroši Havlíčkův Brod – Tempo Praha 4:1 a 7:6

V neděli přijelo do Hippos arény třetí Tempo Praha. V prvním utkání se hosté proti nadhazovači Michalu Holobrádkovi téměř neprosadili a Hroši si bezpečně připsali první výhru.
Odveta už byla daleko vyrovnanější. „Hráči se sice ujali hned v první směně vedení, Tempo ale postupně otočilo až na 1:3 v šesté směně. Předposlední náš útok přinesl pořádnou smršť a šest bodů znamenalo vedení před poslední směnou 7:3. Tempo ještě dokázalo stáhnout náš náskok na 7:6, na výhru už ale nedosáhlo,“ uzavřel spokojený Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter