Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští Hroši ve finále s dvojbodovým vedením

/
/
/
603 ZobrazeníSoftbalisté Hroši Havlíčkův Brod vyhráli také druhý zápas finále extraligy. V neděli 4. října na svém hřišti porazili Chomutov Beavers 7:0 rozdílem v páté směně a k zisku titulu jim stačí jedno vítězství.

Dařilo se opět nadhazovači Michalu Holobrádkovi, který povolil jeden úspěšný odpal. Jeho spoluhráč Tomáš Klien odpálil navíc tříbodový homerun. „Až v poslední chvíli jsme se dokázali prosadit, jinak to bylo vyrovnané,“ prohlásil Tomáš Klien.
První bod získali hráči z Havlíčkova Brodu už v první směně, další ve čtvrté a klíčových pět bodů zaznamenali v páté. Největší zásluhu na tom má Tomáš Klien, který předvedl homerunem a prosadil se tak proti chomutovskému nadhazovači Marku Malému. „Ale žádný výkon to nezhodnocuje, protože mi to proti Malému tolik nejde. Je to nepříjemný nadhazovač, který umí dobře kroutit balony,“ tvrdil Tomáš Klien.
O víkendu se dařilo hlavně Michalu Holobrádkovi. Havlíčkobrodský nadhazovač nepovolil soupeři zatím ani jeden doběh, v sobotu totiž s týmem bral výhru 4:0. „Je zatím pro nás těžké se srovnat s Holobrádkem, je to především o našich hlavách,“ dodal Jan Řápek, trenér Beavers Chomutov. „Ale série ještě nekončí. Už v neděli jsme na tom byli lépe než v sobotu. Kdybychom ve čtvrté směně, kdy jsme měli obsazené všechny mety, dali jediný odpal, tak by to bylo jinak.“
Finálová série softbalové extraligy pokračuje v příštím víkendu. Hrochům už schází jediná výhra k zisku titulu. „Už nemáme co ztratit, nechceme prohrát. Půjdeme do toho ale s úsměvem a s dobrou náladou a vyhrajeme,“ tvrdil Řápek z Chomutova. „Očekávám opět boj o každou metu, bude to krásný zápas,“ doplnil Tomáš Klien.

  • Facebook
  • Twitter