Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští Hroši v semifinále proti Ledenicím

/
/
/
431 ZobrazeníHavlíčkobrodští softbalisté si zajistili postup z nadstavby do semifinále extraligy. I přes dvě porážky v závěrečném kole nadstavby obsadili konečné třetí místo a jejich soupeřem budou obhájci titulu, jihočeské Ledenice.

Právě v Ledenicích ale prohráli Hroši Havlíčkův Brod dva poslední zápasy (2:3 a 0:5). Navíc zde neuspěli ani v základním kole, a tak bilance 0:4 ze vzájemných zápasů favorizuje před zahájením semifinále spíše Jihočechy.

Havlíčkobrodský tým před měsícem posílil David Mertl a Tomáš Klein z pražského Spectra. „Kluci nám určitě pomohli, předvádí zatím skvělé výkony. Největší přínos mají hlavně jejich zkušenosti, které při každém zápase předávají mladším klukům,“ prohlásil Michal Holobrádek z havlíčkobrodského klubu.

Semifinálová série se bude hrát na tři vítězné zápasy a Hroši ji začnou v sobotu 19. září na hřišti soupeře. V Hippos aréně se představí hned následující den v neděli 20. září. O postupujícím se pak rozhodne o týden později.

Do semifinálových bojů mužské extraligy se vedle Hrochů Havlíčkův Brod dostaly ještě týmy Sportclub 80 Chomutov, Žraloci Ledenice a Tempo Praha. V soutěži naopak končí loňští finalisté Locos Břeclav nebo Painbusters Most.

Úvodní foto: Michal Holobrádek, archiv České softbalové asociace

  • Facebook
  • Twitter